Tekne Yat Germe Branda Modelleri ve Çeşitleri

WhatsApp Randevu

Ülkemizin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Bodrum, limanlarındaki bir çok tekne ve yatların güneş ışınlarından korunabilmesi için Tekne Yat Germe Branda ihtiyacında en fazla ihtiyacın bulunduğu bölgelerdendir. Tekne veya yatların ölçüleri ve istediğiniz tüm özelliklere sahip şekilde kuruluşumuzda imal edilen germe brandalar, teknelerinizin tüm yıpratıcı doğal koşullara karşı en iyi şekilde korunmasını sağlayacaktır.

Tekne ve yatların limanlarda veya barındığı alanlarda üzerlerinin örtülmesi ve uzun süre güneş, deniz su, rüzgar, yağmur gibi hava koşullarının olumsuz etkilerine maruz kalmasının önüne geçen germe branda türleri, tüm bu koşullara karşı çok yüksek mukavemete sahip branda kumaşlarından üretiliyor. Tente ve branda gibi yine hava koşullarına dayanıklı tente kumaşı türlerine göre, daha fazla güneş ve denizin tuzlu suyuna maruz akalan bu branda türleri, daha özel ve dayanıklı bir kumaştan üretiliyorlar. Tamamen su geçirmeyen özel yapısı sayesinde, deniz suyu ve yağmur suyunun teknenize vereceği aşınma etkileri tamamen engellenmiş oluyor.

Tekne Yat Germe Branda Modelleri

Tekne ve yatların güneş, deniz suyu, yağmur suyu, rüzgar dibi tüm doğal dış etkenlerden korunmaları amacıyla özel ölçülerde üretilen bir branda türüne ihtiyaçları vardır. Sürekli rüzgar, güneş ve deniz suyunun yıpratıcı etkilerini öncelikli olarak göğüslemekle görevli bu branda türleri, bu amaç için özel olarak üretilmiş brandalardır. Tekne Yat Germe Branda Modelleri, kullanılacak yat veya teknenin özel ölçüleri ve şeffaf bölmeler gibi özelliklere sahip olarak, ihtiyaca ve talebe göre özel boyutlarda üretilebilir. Tüm dış çevresinde bulunan özel ipi ve D şeklinde hazırlanmış halkaları sayesinde, yat veya teknenizin en iyi şekilde korunmasını sağlayabilirsiniz.

Tekne Yat Germe Branda Çeşitleri

Tekne Yat Germe Branda Çeşitleri, çok geniş bir seçenek yelpazesi sunar. Kullanılan malzeme UV ışınları ve deniz suyu gibi yüksek yıpratıcı etkileri olan dış etkenlere en yüksek dayanıklılığı gösteren kumaş türüdür. Bununla birlikte istenilen boy ve renklerde tekne yat germe branda üretimi gerçekleştirilebilir.

Tekne Yat Germe Branda Fiyatları

Tekne Yat Germe Branda Fiyatları, özelliklerine ve büyüklüklerine göre değişkenlik gösterir. Üretimi bu değişkenlere bağlı olacak şekilde yapılan bu tür brandaların, fiyatlarının belirlenebilmesi için bu özeliklerin net bir şekilde bilinmesi gereklidir.