Motorlu Pergola Modelleri ve Çeşitleri

WhatsApp Randevu

Pergola tente modelleri günümüzde son derece yaygın şekilde tercih edilirken, motorlu pergola tente sistemleri sağladığı kullanım konforu ve kolaylıkları ile dikkat çekiyor. Son dönemlerde yaygın şekilde kullanılan motorlu pergola tenteler, kenar kısımlarının raylar üzerinde ileri-geri hareket etmesiyle işlevini yerine getirir. Bu fonksiyonu dolayısı ile de motorlu pergolalar için “raylı tente sistemi” adı da kullanılmaktadır. En önemli özelliklerinden birisi de son derece şiddetli rüzgarlarda dahi yüksek dayanıklılık gösterebilmesidir. Kısa aralıklarla raylı sisteme bağlantısının bulunması yüksek direnç kapasitesine sahip olmasını sağlıyor. Böylelikle evlerde veya işletmelerde en sert rüzgarlı havalarda dahi rahatlıkla kullanılabiliyor.

Motorlu Pergola Fiyatları

Motorlu pergolanın sisteminde açılma mesafesine kadar genişliği ile doğru orantılı olarak duvardan ileriye doğru profiller ve bunları karşılayan yatay yönlü ve dik profiller bulunur. Bu şekilde iskeleti oluşturulan bu tente modelinde tente kumaşı kenarındaki dişleriyle profildeki raylı sisteme bağlanır. Otomatik olarak düğme yardımıyla açılır ve kapanabilir. UV ışınlarını 100% oranında kesebilme ve aynı zamanda da yangın sırasında alevlerin ilerleyişini engelleyebilme özelliği bulunan kumaşlar kullanılmaktadır. Hem güneşli havalarda hem de yağmur ve karlı havalarda pratik şekilde açılarak, konforlu bir kullanım alanı yaratılabiliyor. Motorlu pergola fiyatları ise uygulamada kullanılan ölçüler ve ışık sistemlerine göre değişkenlik gösterir.

Motorlu Pergola Modelleri

Restoranlarda, cafelerde ve daha pek çok farklı kurumsal noktada ve iş yerinde kullanıldığı gibi evlerde de veranda ve bahçeler için kullanılan motorlu pergola modelleri ışıklı ve ışıksız olarak ayrılmaktadır. Işıklı modellerinde şeritler halinde beyaz ışık veya düz led kullanımı gerçekleştirilir. Böylelikle hem aydınlatma ihtiyaçlarına da çözüm oluşturulur hem de son derece renkli ve etkileyici bir dekoratif etkide oluşturulabilir. Bodrum pergola sistemleri ile işletmeniz veya eviniz için son derece dekoratif ve işlevsel modern çizgilerde bir tente uygulaması yaptırabilirsiniz.

Farklı uygulama alanlarında mevcut olan ihtiyaçlara odaklı olarak özel motorlu pergola çeşitleri sunuluyor. İstenen ölçülerde ve niteliklerde üretim ve montaj işlemleri hızlı ve dinamik kadrosuyla Bodrum Shadow Pergola gerçekleştiriyor. Uzun yıllardır hizmet verdiği tente sektöründe tüm ihtiyaçlara en kaliteli yanıtları sunarak, geniş bir referans listesine sahiptir.