Minder Modelleri ve Çeşitleri

WhatsApp Randevu

Kullanım alanları çok geniş olan minderler, yine kullanım tercihine paralel olarak farklı modellere sahiptir. Yaşam alanlarında sağladıkları konfor, dayanıklılık, su geçirmeme özelliği, az yer kaplama, yüksek görsellik gibi çeşitli özellikleri bir arada barındırır. İç mekan kullanımları için uygun olduğu gibi, su geçirmeme ve dayanıklılıkları nedeniyle, dış mekan kullanımlarında da sıklıkla tercih edilir. Kişisel amaçlarla özellikle dekoratif olarak kullanılabilen minderler, aynı zamanda işletmeler tarafından da yoğun şekilde talep görürler. Bu kategoride; armut minder modelleri, şezlong minder modelleri ve puf minder modelleri en çok tercih edilen ürün yelpazesinde yer alıyor.

Bodrum Armut Minder

Bodrum Armut Minder talebinin yoğun olduğu bir bölge, cafe, restaurant, otel, plaj, çay bahçeleri gibi işletmelerde, dekoratif özellikleriyle oluşturulan konsept, rahat ve konforlu bir oturuş deneyimi sunmasının yanında, az yer kaplıyor olması, kişisel kullanım tercihlerinin yanında, işletmelerinde büyük ilgi göstermelerine neden oluyor. Suni deri veya impertex gibi su geçiremeyen ve yüksek dayanıklılığa sahip kumaşlarla kaplanan armut minderler, tercihe bağlı çok geniş bir renk seçeneğine sahip olarak üretilebiliyor. Konforlu bir oturuş sağlaması için strafor köpük dolgunun yanında, küçük kırpık süngerden oluşan, çift fermuarlı bir üretim tekniğiyle hazırlanırlar.

Bodrum Şezlong Minderi

Bodrum Şezlong Minderi, tercihe bağlı olarak 3 cm veya 5 cm kalınlığında süngerlerin üzerinin kaplanması yöntemiyle üretilirler. Kaplama malzemesi ve rengi konusunda, çok geniş bir tercih avantajına sahiptir. Su geçirmeme ve yüksek dayanıklılığa sahip polyester, polietilen veya PVC tentelik kumaş gibi kaplama malzemeleri ile kaplanabilir.

Bodrum Puf Minderi

Bodrum puf minderi, küp minderler şeklinde hazırlanan, dayanıklı ve sugeçirmez özelliğe sahip son derece konforlu bir oturma deneyimi sunan minder türleridir. İçlerinde bulunan boncuk strafor dolgu, suni deri veya polyester kumaş kaplamayla, istenilen renge sahip olarak üretilebilir. Kumaş kaplamaları fermuarlı olarak hazırlanır.

Bodrum Minder Kaplama

Bodrum Minder Kaplama ihtiyaçlarınıza hızlı ve çok seçenekli çözümler sunabilen kuruluşumuz, her türlü minder türü için kaplama çözümleri oluşturabilir. Minder türü ve seçilen kumaş türüne göre en hızlı ve ekonomik kaplama hizmeti oluşturabilme yeteneğine sahibiz.