Körüklü Tente Modelleri ve Çeşitleri

WhatsApp Randevu

Her mekanda kullanılabilirliği bulunan fonksiyonel tente modellerinden birisi olan körüklü tente ağırlıklı olarak yaşam alanlarında tercih edilir. Birden fazla yatay pozisyondaki demir profilin “yelpaze” formunda bağlantıya sahip olması nedeni ile “körüklü” olarak isimlendirilen popüler bir tente modelidir. Körüklü tente modelleri genellikle evlerde balkonun güneş ve yağmurdan korunabilmesi amacı ile kullanılmaktadır. Çünkü diğer tente modellerine göre bu alanlarda daha etkin bir işlevsellik oluşturabilmektedir.

Körüklü Tente Modelleri

Diğer tüm tente modellerine oranla daha oval düzenek yapısına sahiptir. Bu özellikle de körüklü tente çeşitleri ile balkonlarda hem fazla yer kaplamadan hem de son derece etkin bir koruma sağlanabiliyor. Balkonların yanı sıra pencereler içinde rahatlıkla uygulanabilir. Pratik kullanım yapısı sayesinde son derece basit ve hızlı şekilde açma ve kapama işlemleri tamamlanabiliyor. Her mekana uygun ölçülerde ve tasarımlarda yapılabilen körüklü tenteler daha geleneksel ve daha otantik bir dekoratif etki de oluşturur.

Körüklü Tente Özellikleri

Gelişen teknoloji ile hem üzerinde kullanılan kaliteli tentesi ile uzun kullanım ömrüne sahiptir. Aynı zamanda hem de her dekorasyon tarzına ve mekan renklerine uyumlu bir görsellik sunabilme özelliğine sahiptir. Zengin renk ve baskı yelpazesi sayesinde her kullanım alanı için tüketicilerin özel isteklerine uygun üretim gerçekleştirilebilir. Özellikle uygulanacağı pencere ve balkonlara ilişkin uzman personellerce alınan ölçüler doğrultusunda imalatı gerçekleştirilir. Böylelikle her noktada en yüksek verimlilik sağlayacak bir kullanım standardı oluşturulabiliyor.

Körüklü Tente Fiyatları

Şık ve fonksiyonel bir kullanım sunan körüklü tente fiyatları da diğer tente çeşitlerine oranla çok daha uygun fiyatlandırmaya sahiptir. Ancak daha hesaplı olması kullanım kalitesi ve kullanım ömrü açısından diğer modellere göre daha kötü olmasından dolayı değildir. Ayrıca özel ölçülerde imalatının gerçekleştirilebilmesi sayesinde kullanım ihtiyacından büyük ve kapsamlı standart ölçülerdeki tasarımların gereksiz mali yük de oluşturmuyor. Böylelikle yaşam alanlarında da hem kaliteli bir kullanım hem de şık bir görsellik sunacak körüklü modellerini Bodrum körüklü tente hizmetlerimize başvuruda bulunarak sipariş edebilirsiniz. Hızlı ve kaliteli altyapımızla ihtiyaçlarınıza en kısa zaman dilimleri içerisinde en iyi yanıtları sunma güvencesi veriyoruz.