Klasik Mafsallı Tente Modelleri ve Çeşitleri

WhatsApp Randevu

Pek çok alanda karşılaşabileceğimiz en geleneksel tente formlarından birisi olan klasik mafsallı tente modelleri dışarı yönlü açılan kolları dolayısı ile bu şekilde isimlendirilir. Türkiye genelinde en fazla tercih edilen tente çeşitlerinin başında gelir. Klasik tente modellerinde ön cephede 3 metreye kadar, yan cephelerde ise 6 metre genişliğe kadar açılım gerçekleştirilebilir. Ancak mevcut kullanım alanı koşullarına göre deneyimli personellerimizin özel çalışmaları ile daha uzun ölçülü model üretimlerinin gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Yine de belirlenen bu standart ölçülerin üzerindeki genişlik ve ön açılım kapasitesine sahip olan modellerinin tente kumaşında pot ve sarkma oluşumları meydana gelebilir.

Klasik Mafsallı Tente Çeşitleri

İş yerlerinde ve bahçelerde kullanımı uygun olan klasik mafsallı tente çeşitleri ise manuel tip ve motorlu tip şeklindedir. Manuel mafsallı tente modellerinde açma ve kapama işlemleri mekanizma yanında bulunan makara sistemine asılı kol yardımıyla çevrilerek kapatılır. Motorlu mafsallı tente modellerinde ise açma ve kapama işlemleri tek bir düğmeye basılarak, otomatik şekilde gerçekleştirilebilir. Kaliteli malzeme ve iyi işçilik koşullarının sağlanması durumunda en zorlu dış mekan koşullarına karşı dahi son derece uzun ömürlü bir dayanıklılık sağlar.

Üzerinde yer alan özel tente kumaşının kaliteli olması ile de en yoğun güneş ışınlarının altında dahi rengini uzun süre koruyabilir. Kolay ve hızlı kuruyabilme, kir tutmaz özellikli tente kumaşları ile her yerde hem kaliteli hem de güvenli bir kullanım imkanı sunar. Yüksek dayanıklılığa sahip olan alüminyum enjeksiyon döküm parçalar ve kompakt tasarım ile en zorlu hava koşullarında dahi 45 derece kadar ayarlanabilir eğim özelliği ile kullanılabilir.

Klasik Mafsallı Tente Fiyatları

Son derece dayanıklı yapısına karşın oldukça uygun olan klasik mafsallı tente fiyatları ile sadece kurumsal işletmeler için değil bireysel konut bahçeleri içinde kullanımı mümkündür. Uzun yıllardır sunduğumuz Bodrum klasik mafsallı tente üretim ve montaj hizmetlerimiz ile ilçe genelinde birbirinden kaliteli kurumsal ve bireysel referans listemiz bulunuyor. Klasik mafsallı tente ihtiyaçlarınız için iletişim numaralarımızdan yapacağınız başvurularda en kısa zaman dilimlerinde kontroller uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. En uygun koşullarda ve güvenle klasik mafsallı tente montaj işlemleri gerçekleştirilir.