Kış Bahçesi Modelleri ve Çeşitleri

WhatsApp Randevu

Çok geniş bir kullanıma hitap eden Kış Bahçesi Modelleri, şeffaf veya saydam yan duvarlara sahip, özel çatılama sistemine sahip kullanım alanları oluşturur. Cafe, çay bahçesi tarzı işletmelerin var olan branda ve balkon sistemlerine uygulanabildiği gibi, ev balkonlarına entegre edilebilen sistemlerdir. Yanı sıra doğrudan membran çatılı veya kendisine özel üretilen çatı sitemleriyle de uygulanabilir. Yan duvarları çeşitli kalınlıklarda şeffaf branda, çatı ve üst kısmı, branda, membran veya var olan çatı sistemi olarak hazırlanabilen kış bahçeleri, ısı yalıtımı özelliğine sahiptir.

Bodrum Kış Bahçesi talebinin yüksek olduğu bir turistik merkezdir. Turistik amaçlarla işletmelerin ve yanı sıra yaşam alanlarının sıklıkla tercih ettiği Kış bahçesi sistemleri, her mevsime uyum sağlayabilme ve çok çeşitli alanlara uygulanabilme özelliğiyle öne çıkar.

Bodrum Şeffaf Branda ihtiyaçlarına en hızlı ve nitelikli çözümlerle karşılık oluşturan firmamız, alanında uzun ve başarılı hizmet yılları boyunca edindiği bilgi birikimi ve tecrübelerinin yanı sıra, uzman teknik ekipleri aracılığıyla sunuyor. Farklı alanlarda sadece hayal gücünüzle sınırlandırılabilen bir uygulama alanına sahip olan şeffaf branda veya kış bahçesi uygulamaları için, ihtiyaç duyduğunuz alanda yapılan ekspertiz sonucunda hazırlanan çeşitli proje seçeneklerinin arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm tercihlerinizle ilgili referanslarımızla ilgili incelemeleriniz sonucunda, size en uygun kış bahçesi uygulamasını yaptırabilirsiniz.

Kış Bahçesi Çeşitleri

Kış Bahçesi Çeşitleri, tamamen uygulama alanı ve tercihlere bağlı olarak değiştirilme ve geliştirilme olanağı sunma özelliğine sahiptir. Kış aylarında soğuk havanın etkileri, yağmur, kar yapışı gibi dış etkilerden koruma sağlarken, aynı zamanda şeffaf yan duvarlara aracılığıyla dışarının görünmesi avantajı oluşturur. Yaz aylarında ise kaldırılabilen şeffaf yan duvarları sayesinde, güneş ışınlarından, toz ve kirden korunma sağlayan bir alan oluşmasını sağlar. Gerektiğinde açılabilen veya kapatılabilen yan duvarlar sayesinde, yüksek işlevsellik sağlanmıştır.

Kış Bahçesi Fiyatları

Kış Bahçesi Fiyatları, Uygulama alanı ve türüne göre çok geniş bir değişkenliğe sahiptir. Bahçeler, çay bahçeleri, plajlar, restaurant ve mesire yerleri, evlerin balkonları, arka veya ön bahçeleri gibi çok geniş bir kullanım alanı mevcuttur. Kullanım alanlarına göre uygulama yapısına ve özelliğine sahip olan kış bahçeleri, bu nedenle farklı maliyetler oluşturur.