Kasetli Tente Modelleri ve Çeşitleri

WhatsApp Randevu

Günümüzde çok sık tercih edilen tente çeşitlerinden birisi olan kasetli tente, adını klasik kaset tipindeki çalışma prensibinden almaktadır. Bu tente tasarımlarında mafsallı tentenin saçak kısmına yerleştirilen profil sayesinde kapatıldığında kaset formunda tentenin kumaş bölümünü saklayabilmektedir. Bu şekilde de kasetli tente modelleri çok daha nizami ve iyi bir görsellik ortaya çıkartabiliyor. Tente kumaşının profilin iç kısmına sıkıştıracak şekilde açılan mafsallar sayesinde profilin kaset üstün örterek, tente kumaşının gizlenmesine yardımcı olarak, estetik bir görsellik yaratırken, aynı zamanda da kullanım dışı olan zamanlarda da dış faktörlerden korunmasını sağlamaktadır. Bu şekilde tente kumaşının çok daha uzun ömürlü bir kullanım yapısına sahip olması mümkündür.

Kasetli Tente Çeşitleri

Ancak kasetli tentelerde yağmur vb. faktörlerden dolayı ıslanmış olan tente kumaşının kurumadan kapatılmaması gerekir. Çünkü kasetli yapısı ile ıslak olarak kapatılması halinde koku ve küf problemleri meydana gelebilir. Evlerde, işyerlerinde ve kamusal alanlarda sıkça kullanılan kasetli tente çeşitleri ile elde edilen en önemli avantajlardan birisi de zengin tente kumaş çeşitliliğidir. Çünkü bu tente modelinde kullanılabilecek tente kumaşı ile ilgili olarak herhangi bir kısıtlama bulunmaz. Böylelikle her zevke ve dekoratif çalışmaya göre kasetli tente kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Zarif ve düzenli tasarımı ile özellikle dış mekanda dekorasyonda kalabalık yaratabilecek ya da estetiğe uyumsuzluk oluşturabilecek bir görselliğin oluşmamasını sağlıyor. Bu nedenle de oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor.

Kasetli Tente Fiyatları

Bodrum kasetli tente hizmetleri kapsamında her kullanım ihtiyacına göre birbirinden fonksiyonel ve özel tente modellerini kullanabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel uzmanları ile firmamız, çok uzun yıllardır faaliyet gösterdiği Bodrum ilçesinde kaliteli ürünler, uygun fiyat politikası ile yoğun olarak tercih ediliyor. Uygun kasetli tente fiyatları ile hem işletmeler hem de bireysel yaşam alanları için bütçeyi sarsmadan, ihtiyaca uygun şekilde kaliteli bir tente kullanımını gerçekleştirebiliyor. Yüksek kaliteye sahip olan çelik profillerin ve en kaliteli tente kumaşlarının kullanıldığı kasetli tente modelleriyle birlikte artık güneş ve yağmur gibi doğal iklim koşullarının olumsuz etkilerinden konforlu bir şekilde korunabilmek mümkün oluyor.