Hakkımızda

WhatsApp Randevu

Bodrum Shadow Branda, 2002 yılından beri sürdürmüş olduğu kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Bodrum yarım adası ve çevre ilçelerine kesintisiz olarak 17 yıldır hizmet vermektedir. Bu uzun süre içerisinde yapmış olduğu başarılı işleriyle müşterileri tarafından her zaman tercih edilen bir firma olmuştur.

Yenilikçi anlayışıyla sektörde 1 numara olmayı hedefleyen Bodrum Shadow Branda, kaliteli hizmet anlayışıyla her zaman müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Bodrum’un sahip olduğu önemli turizm merkezlerinden biri olma özelliği ile teknik birçok alanda nitelikli ve kaliteli hizmet ihtiyaçlarını oluşturur. Bu sektörlerde faaliyet gösteren şirketler, bölgenin ihtiyaçlarına yanıt verilmesinin yanında ülkemizin yurt dışında tanıtılması ve ağırlanan konukların sorumluluğu gibi yüksek kriterlerle hizmet sunmak zorundadır. Bodrum Shadow Branda çok geniş bir alanda sunduğu teknik uygulamalarla, bölgesinde sektörünün en donanımlı branda şirketidir. Branda, tente, pergola, koltuk döşeme, kış bahçesi uygulamaları gibi çok geniş bir alanda üretim ve hizmet sunumu gerçekleştirir.

Bodrum tente ihtiyaçlarıyla pek çok alanda sağladığı yaşam konforu, mutlu ve unutulmaz anıların oluşmasında büyük katkılar oluşturur. Bodrum pergola sistemleri sayesinde, eğlence ve dinlence bölgeleri, yaşam alanlarının balkon ve bahçe gibi bölgelerinde unutulmaz bir tatil deneyimi gelişir. Bodrum branda sistemleri sayesinde, denizlerde, plajlarda, bahçe, park ve benzeri yaşam alanlarında dinlenmenin ve eğlenmenin en güzel örnekleri oluşur. Bodrum kış bahçesi uygulamaları sayesinde, koyu ve yaşam boyu unutulmayacak anılar ve sohbetler meydana gelir.

Tüm bu eğlence, dinlenme ve mutluluk anlarına tanıklık eden ürünlerimiz, aynı zamanda bu an ve anıların oluşmasında sağladığı katkıların oluşturduğu derin bir iç huzuruna sahip olmamıza neden oluyor. Bodrum Shadow Branda, sunduğu hizmetin görünür etkilerinin dışında, görünmeyen ve daha derin etkilerinin bilincinde ve sorumluluğunda sürdürdüğü hizmetlerini, sürekli çağın gereklerine en uygun ve en yüksek kalite standartlarıyla sunmaya devam ediyor.

Alanında deneyimli ve bilgi birikimine sahip, sürekli olarak yeni gelişmelerle ilgili teknik eğitimler ve uygulamalarla ilgili bilgi birikimini yükselten teknik ekiplerimiz, ihtiyaçlarınıza beklentilerinizin üzerinde yanıtlar oluşturabilme çabasını sürdürüyor. Bölgenin tüm ihtiyaçlarına en donanımlı ve hızlı bir yanıt verebilmek için, özel olarak yapılanmış teknik ekiplerimiz ve üretim bölümümüz, yüksek kalite ve en uygun ekonomik koşulları sunabilme çabasını sürekli olarak arttırmaktadır. Alanında en iddialı uygulama ve tasarımları oluşturmak için, tecrübe ve bilgi birikimiyle birlikte, çağımızın tüm teknik ve teknolojik olanaklarını da kullanabilen Bodrum Shadow Branda, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak amacındadır. Sahip olduğu hizmet yaklaşımını, müşteri odaklı vizyonu ve sürekli geliştirmeye devam ettiği sektörel deneyimleriyle oluşturuyor.