Çift Taraflı Mafsallı Tente Modelleri ve Çeşitleri

WhatsApp Randevu

Genellikle geniş kullanım alanları mevcut olan mekanlarda tercih edilen çift taraflı mafsallı tente, geniş bir alanda güneş ve yağmurdan korunma sağlar. Günümüzde dış mekanda oldukça yoğun kullanımı bulunuyor. Standart mafsallı tente modellerinin çift yönlü açılabilmesini sağlayan özel mekanizması bulunur. Çift taraflı mafsallı tente modelleri bu özelliği ile tek taraflı modellerinin iki katına olan genişlikteki alanlarda gölge ve yağmurdan korunma sağlayabilmektedir.

Çift Taraflı Mafsallı Tente Çeşitleri

Son derece pratik ve fonksiyonel bir kullanım yapısı bulunan çift taraflı mafsallı tente çeşitleri genel olarak her iki yöne doğru açılabilme mesafesine göre şekillenmektedir. Günümüzde çift taraflı mafsallı tentelerde 1.5 m, 2 m, 2.5 m ve 3 m kadar açılma gerçekleştirebiliyor. Çift taraflı açılabilme özelliği ile genellikle maksimum 6 metreye (özel istisnalar haricinde) kadar koruma sağlayabilmektedir.

Görsel çeşitliliği de yine tüketici isteklerine göre çeşitlenebilmektedir. Çift taraflı mafsallı tentede kullanılacak tente kumaşının rengi, üzerindeki baskısı veya desenleri doğrudan tüketicinin taleplerine uygun olarak şekillendirilebilmektedir. Böylelikle işlevsellik yönünden sunduğu kaliteli kullanım standartlarının fonksiyonellik açısından da yakalanabilmesi sağlanıyor.

Çift Taraflı Mafsallı Tente Fiyatları

Farklı özelliklerde ve boyutlarda tasarlanabilen çift taraflı mafsallı tente fiyatları kullanılan malzeme ve ürün boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak portatif kullanılabilirliği bulunan bu tente türü, diğer modellere göre oldukça uygun bir fiyatlandırmaya sahiptir. Bodrum Shadow Tente, uzun yıllarda hizmet verdiği tente sektöründe getirdiği yenilikler ve profesyonel çözümler ile her ihtiyaca uygun çift taraflı mafsallı tente kullanımının gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor.

Bodrum çift taraflı mafsallı tente ihtiyaçlarında tüketicilerin taleplerine yanıt verebilecek zengin model çeşitliliğinin yanı sıra hızlı ve kaliteli uygulamalar sağlanıyor. Uzman personeller tarafından süratle gerçekleştirilen montaj işlemleri ile en kısa zaman diliminde aktif kullanılabilirliği sağlanıyor. Ürün kullanımında meydana gelebilecek her türlü probleme ilişkin dinamik destek hizmetleri ile etkin ve profesyonel çözümler sağlıyor. Ürün özellikleri ve diğer konular ile ilgili olarak iletişim numaraları üzerinden her zaman kolayca bilgi alınabiliyor.