Tente Modelleri ve Çeşitleri

WhatsApp Randevu

Açık hava kullanım alanlarının daha konforlu ve daha işlevsel bir kullanım standardına sahip olabilmesi için kullanılan tente modelleri, hem bireysel hem de kurumsal alanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Bodrum tentecileri arasında yaptığımız çalışmalar ile oluşturduğumuz kaliteli referanslarımız bulunuyor. Kaliteli işçilik, özel çözümler ve maksimum kalite standartlarına uygun olarak üretilen tente modelleri ile her mekanda hem konforlu ve işlevsel hem de estetik bir görüntü ortaya çıkartılabiliyor.

Yaz aylarında güneşin çok fazla etkisini gösterdiği Bodrum’ da tüm dış mekanlara fonksiyonel biçimde uygulanabilen tente modelleri sayesinde kullanım alanlarında yüksek konfor standartları oluşturulabiliyor. Bodrum tente ihtiyaçlarına yönelik olarak geniş model yelpazesi ile her ihtiyaca uyumlu bir tente kullanımı sağlıyor. Mekanda uygulanacak tasarıma özel çalışmalar kapsamında randevu verilerek, ölçüm alımı gerçekleştiriyoruz. Uzman ve tecrübeli personeller tarafından gerçekleştirilen incelemeler sonucunda tasarım ölçüleri belirlenir.

Tente Çeşitleri

Daha sonra tüketici ihtiyaç ve istekleri göz önünde bulundurularak, gerçekleştirilen tasarımlar hızlı ve güvenilir bir şekilde uygulanır. Firmamızın yelpazesinde bulunan zengin tente çeşitleri ile her ihtiyaca ve her alana uygun tente kullanımı gerçekleştirilebilirsiniz. Özellikle körüklü tente, kasetli tente, klasik mafsallı tente, çift taraflı mafsallı tente, karpuz tente, star tente ve motorlu tente modellerimiz için özgün ve şık tasarım uygulamaları gerçekleştirebiliyoruz. Bu sayede kullanım alanındaki dekoratif çalışma uyumlu bir tente kullanım imkanıyla son derece etkileyici ve şık bir görsellik yakalanabiliyor.

Tente Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tamamen profesyonel uygulama standartlarına uygun şekilde hazırlanan tenteler, mekanda uygulanır. Tentenin yerine takılmasından sonra ise tüm dış mekan koşullarına ilişkin oluşturduğumuz yüksek kalite kriterlerine göre testten geçirilerek, en güvenilir şekilde iş teslimi sağlanmaktadır. Kaliteli işçilik, profesyonel uygulama ve Bodrum’da her zaman en uygun tente fiyatları ile tüm ilçe genelinde işletmelere önemli bir kolaylık sağlıyor. Tüm işletmelerin kendi ihtiyaçlarına göre en uygun tente kullanımını hem kaliteli hem de ekonomik şekilde elde edebilmelerine yardımcı olacak çözümlerimiz ile 17 yıldır Bodrum’da hizmet vermeye devam ediyoruz. İşletmeniz ya da eviniz için ihtiyaç duyduğunuz tenteye iletişim numaralarımız üzerinden randevu alarak, kolayca ulaşabilirsiniz.