Asma Germe Branda Modelleri ve Çeşitleri

WhatsApp Randevu

Bodrum bölgesi yazlık ve turistik olma özellikleri nedeniyle asma germe branda uygulamalarına en yoğun ihtiyaç duyulan bölgelerden biridir. Bodrum Asma Germe Branda ihtiyaçlarına profesyonel yanıtlar oluşturma konusunda üstün bir başarıya sahip olan kuruluşumuz, alanında edindiği uzun çalışma yıllarına dayanan birikim ve deneyimleriyle en kesin ve süratli karşılıkları sunuyor. Bölgenin ihtiyaç yapısına çözüm oluşturma konusunda en başarılı uygulama örnekleri ve çeşitliliğini, çok hızlı bir şekilde oluşturabilen firmamız, alanında uzmanlaşmış teknik personelleri aracılığıyla, nitelikli ve kaliteli hizmet sunumu gerçekleştiriyor. Bodrum asma germe branda veya asma germe membran uygulamaları konusunda, çok çeşitli uygulama örneklerinden oluşan referanslara sahip olan kuruluşumuz, ihtiyaçlarınıza en uygun asma germe branda çözümleri hazırlayabilme yeteneğine sahip.

Geniş bir alanın güneşten korunmasını hedefleyen branda çözümlerinden biri olan asma germe membran veya asma germe branda, kare, dikdörtgen, üçgen veya asimetrik olarak hazırlanabilen dekoratif ve geometrik şekillere sahiptir. Pazar yerleri, gösteri alanları, plajlar, Restaurantların açık alanları, çay bahçeleri ve benzeri mimari alanların, yapısına ve dekoratif tercihlere uygun olarak hazırlanabilirler.

Asma Germe Branda Çeşitleri

Asma Germe Branda Çeşitleri arasında üçgen, kare, dikdörtgen ve tamamen asimetrik modeller bulunur. Doğrudan paslanmaz demir direklerden oluşan konstruksiyon ve çelik taşıyıcılar yoluyla uygulanabilen türleri bulunduğu gibi belirli duvarlara doğrudan çelik taşıyıcılar yoluyla montajlanabilen uygulama çeşitliliğine sahiptir.

Asma Germe Branda Modelleri, uygulama alanının büyüklüğü ve mimari özelliklerine uygun olarak hazırlanabilen çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Güneş ışınlarını sürekli ve doğrudan karşılayabilen özel bir kumaştan hazırlanan bu sistem, geniş ve açık kullanım alanlarının güneşten korunmasında çok başarılı bir uygulamadır.

Asma Germe Branda Fiyatları

Asma Germe Branda Fiyatları, uygulama alanının büyüklüğü ve uygulama çeşidine göre çok farklı maliyetler oluşturan bir uygulama türüdür. Fiyatların net bir şekilde belirlenebilmesi için, uygulama alanında ihtiyaçlara özel olarak yapılacak bir ekspertiz sonrasında hazırlanacak projeye ihtiyaç vardır. Uygulama alanı konusunda birbiri ardına hazırlanan brandalama yöntemiyle herhangi bir sınır yoktur. Çok geniş alanlar için bile kolaylıkla uygulanabilen bir yöntemdir.